Kontakt

nieszawa.pl

Nieszawa aktywnie uczestniczy w życiu regionu

To był intensywny i pełen pozytywnych wydarzeń weekend dla Burmistrz Nieszawy Beaty Podlewskiej.

W piątek Pani Burmistrz reprezentowała Miasto podczas uroczystości jubileuszu 50-lecia Gminy Aleksandrów Kujawski. Jubileusz był okazją do podsumowania pięciu dekad działalności samorządu, wspomnień o osobach, które współtworzyły lokalną wspólnotę, a także rozmów o wyzwaniach i planach na przyszłość. W imieniu mieszkańców Nieszawy Pani Burmistrz złożyła gratulacje oraz życzenia dalszego rozwoju i pomyślności całej samorządowej wspólnocie.

Tego samego dnia po południu uczestniczyła również w wyjątkowym spotkaniu uczniów kończących klasę VIII Szkoły Podstawowej w Nieszawie. W „Rancho pod Olszyną” odbyło się ostatnie wspólne spotkanie młodzieży z wychowawcą, dyrekcją i nauczycielami oraz symboliczne pożegnanie szkolnych lat w gronie koleżanek i kolegów.

W niedzielę natomiast, na zaproszenie Klubu Wędkarskiego 710, Pani Burmistrz wzięła udział w wydarzeniu zorganizowanym na Przystani nad Wisłą w Ciechocinku. Klub był organizatorem Zawodów Wędkarskich dla Dzieci i Młodzieży, które zgromadziły młodych pasjonatów wędkarstwa oraz ich rodziny. Była to doskonała okazja do integracji, promowania aktywnego spędzania czasu oraz zdrowej rywalizacji w duchu fair play.

Cieszymy się, że Nieszawa aktywnie uczestniczy w życiu regionu, wspierając inicjatywy edukacyjne, społeczne, sportowe i integracyjne. Dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy i zaproszenia!

Scroll to Top
Skip to content