2017-09-21
FORUM EKONOMII SPOŁECZNEJ I TARGI DOBRYCH PRAKTYK EKONOMII SPOŁECZNEJ

Szanowni Państwo,

 

 

 

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają do udziału w Międzynarodowym Forum Ekonomii Społecznej, które odbędzie się w Toruniu w dniu  3 października 2017 roku.  

 

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu zaprasza w dniu 4 października 2017 roku na konferencję „Kooperacja międzysektorowa, czyli rozwój bez stereotypów”, organizowaną w ramach Targów Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej dla  Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej działających na terenie powiatów: aleksandrowskiego, chełmińskiego, lipnowskiego, toruńskiego i miasta Torunia.

 Na dzień 3 października 2017 zapraszamy również Wystawców - Podmioty Ekonomii Społecznej, które zaprezentują swoje produkty i usługi w ramach Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej.

 Miejsce obu konferencji oraz targów:  Centrum Targowe „Park”, przy ul. Szosa Bydgoska 3, Toruń.

 Zaproszenia wraz z informacjami o wydarzeniach przesyłamy z załączniku.  

 Prosimy o potwierdzenie udziału w obu konferencjach do dnia 25.09.2017 r., poprzez wypełnieniezgłoszenia udziału oddzielnie na każde wydarzenie,nastronie: www.ekonomia-spoleczna.com.pl

 Wystawców, prosimy dodatkowo,o  wypełnienie zgłoszenia i pobranie informacji dla Wystawców na stronie:www.ekonomia-spoleczna.com.pl

 Udział w konferencjach i targach jest bezpłatny.

W imieniu organizatorów,

 

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu

tel. (56) 652-22-40 

konferencja@ekonomia-spoleczna.com.pl

www. ekonomia-spoleczna.com.pl